2023-2024
Eunyoung Lee - Business Administration
Jixing Li - Business Administration
Scott Morris - History
Kyle Rehn - Social Work
Shane Miller - Sociology
2022-2023
Janae Chandler - Human Development & Social Policy
Da Huang - Business Administration
Yuchen Zhang - Business Administration
2021-2022
Ansel Schiavone – Economics
Kaitlin Pettit – Philosophy
2020-2021
Kurt Wilson – Anthropology
Guadalupe Aguilera – Sociology
Crystal Miller – Economics
Bharat Parajuli – Business Administration
Leah Joyner – Parks Recreation & Tourism
2019-2020
Kimberley Johnson – Psychology
Louise Pedersen – Philosophy
Honorable Mention
Melissa Parks – Communication
Eleanore Gilmore-Szott – Philosophy
2018-2019
Willem Collier – Population Health Sciences
Honorable Mention
Anita Juarez – Education, Culture & Society
2017-2018
Andrea Garfinkel-Castro – Metropolitan Planning, Policy and Design
2016-2017
Graham Slater – Education Culture & Society
Edward Greetis – Philosophy
2015-2016
Elizabeth Brunner – Communications
Charlene Orchard – Public Administration
2014-2015
Richard Haskell – Economics
Larissa Lee – Law
Lucas Matthews – Philosophy
Diana Bennett – Psychology
2013-2014
Jonathan Hornok – Law
Adrienna Huffman – Accounting
Carrie Humphreys – Political Science
Jeffrey Verhaal – Management
Tyler Jensen – Finance
2012-2013
Jared Forsgren – Law
Julia Mackaronis – Psychology
Debra Marsh – History
Nathan Medeiros-Ward – Psychology
Brett Rixom – Accounting
2011-2012
Marcus Burger – Accounting
Jenel Cope – History
Matthew Mosdell – Philosophy
Georgi Rausch – Communication
Jeffrey Rose – Parks, Recreation and Tourism
2010-2011
Rebecca Blais – Psychology
Brad Dennis – History
Ethan Doetsch – Economics
Monika Piotrowska – Philosophy
Jeffrey Rose – Parks, Recreation and Tourism
2009-2010
James Cannon – Management
Jason Growenewold – Law
Annie Hanshew – History
Ann Lambert – Psychology
Xiaoli Ortega – Accounting
Adam Reiser – Law
2008-2009
Ryan Dearinger – History
Zackery Heern – History
Michelle Skinner – Psychology
Wade Roberts – Economics
Ryan Oldroyd – Law – 1 semester
Sreedhari Desai – Management
Yung-Yu Ma – Finance
Jennier Mish – Marketing
2007-2008
Melissa Goldsmith – Political Science
Alan Morrell – History
Benjamin Peterson – Psychology
Matthew Sanderson – Sociology
Michael Van Wagenen – History
2006-2007
Mahmoud Hamad – Political Science
Matthew Tyler Lund – Economics